Podstawowe informacje

Organizowane przez nas zajęcia podzielone są jedynie na 2 grupy. Ceny jednostkowe zajęć zależą od poziomu zajęć, długości ich trwania oraz liczby wykupionych zajęć. Oferujemy zajęcia w pakietach 12 zajęć (opcja najtańsza), w pakietach 4 zajęć oraz zajęcia jednorazowe. Płatności za pierwszy pakiet zajęć dokonuje się przelewem na konto szkoły po odbyciu się pierwszych zajęć. Pierwsze zajęcia wchodzą w skład wykupionego pakietu. Płatności za kolejny pakiet dokonuje się przedpłatą po zakończeniu wcześniejszego pakietu. Tym samym, nauka jest naturalnie przedłużana.

Cennik

Rodzaj zajęćCena 1 zajęć
(2 godziny lekcyjne - 90 minut)
Cena 1 zajęć
(1 godzina zegarowa - 60 minut)
Zajęcia z dziećmi i młodzieżą na poziomie podstawowym, przygotowanie do matury podstawowej 70 zł (w pakiecie 12 zajęć)

75 zł (w pakiecie 4 zajęć)

80 zł (bez pakietu)
60 zł (w pakiecie 12 zajęć)

65 zł (w pakiecie 4 zajęć)

70 zł (bez pakietu)
Przygotowanie do matury rozszerzonej oraz zajęcia na poziomie rozszerzonym80 zł (w pakiecie 12 zajęć)

85 zł (w pakiecie 4 zajęć)

90 zł (bez pakietu)
70 zł (w pakiecie 12 zajęć)

75 zł (w pakiecie 4 zajęć)

80 zł (bez pakietu)
UWAGI:
- W cenę zajęć wliczony jest dojazd korepetytora oraz materiały dydaktyczne;
- Wskazana cena jest ceną gwarantowaną od początku nauki do końca roku szkolnego;
- Wystawiamy rachunki;
- Podane ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.