Dodajemy skrzydeł, dzielimy się wiedzą, mnożymy możliwości.

„Wiedza to potęga” jak mawiał Francis Bacon. Wiedza matematyczna w szczególności. Wiemy, jak ważna i ceniona jest we współczesnym świecie znajomość matematyki. Znajomość nauk ścisłych i umiejętności matematyczne rozwijane od najmłodszych lat zagwarantują lepszy start w dorosłym życiu, pomogą w zdobyciu wartościowego dyplomu uczelni technicznej i ciekawej, dobrze płatnej pracy. Warto zainteresować się matematyką. Warto pozwolić na to, żeby ktoś nas nią zainteresował i pokazał, że matematyka może być prosta. Tym kimś mogą być matematycy Mobilnej Szkoły Matematyki akwadrat.

Nasz cel i misja

Jesteśmy nie tylko najstarszą mobilną szkołą matematyki, ale też tworzymy największą w kraju sieć szkół matematyki. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań uczniów w zakresie nauczania matematyki na drodze organizowania wygodnych i skutecznych zajęć w przystępnej cenie. Organizujemy korepetycje z matematyki z bezpłatnym dojazdem do domu ucznia na terenie miasta lub zdalną naukę matematyki przez internet. Pomagamy w nadrabianiu zaległości, nauce materiału bieżącego, pracach domowych, skutecznie przygotowujemy do Matury. Możemy pochwalić 100% zdawalnością z egzaminu maturalnego. Każdy klient wybiera termin zajęć i ich intensywność.

Nasza misja to podnoszenie jakości usług nauczania indywidualnego poprzez budowanie silnej ogólnokrajowej marki, która gwarantuje świadczenie usług w legalny i profesjonalny sposób, której nauczyciele inspirują swoich uczniów, zmieniają ich nastawienie do matematyki i zwiększają szanse uczniów na opanowanie wartościowej wiedzy matematycznej.

Wzór na sukces

Oferujemy jedynie indywidualne zajęcia z dojazdem do domu ucznia oraz indywidualne zajęcia on-line, gdyż z doświadczenia wiemy, że taka forma nauki jest najskuteczniejsza. Nasza szkoła powstała, żeby udowodnić, że każdy jest w stanie zrozumieć i polubić matematykę. Wierzymy, że każdy młody człowiek ma w sobie matematyka, który czeka na przebudzenie. My potrafimy go obudzić. Wystarczy dać sobie szansę, zaufać naszej wiedzy i umiejętnościom. Wzór na sukces według akwadrat to sprawdzona kadra, indywidualny program nauczania, wygoda nauki oraz monitoring postępów. Przyjęty przez nas system organizacji nauki gwarantuje duże postępy w krótkim czasie.

Cytując Jana Keplera:

„Bóg jest matematykiem”

Czy Ty też chciałbyś nim zostać?