Nasza oferta to nie tylko zajęcia z bezpłatnym dojazdem do domu ucznia, ale także zdalna nauka matematyki przez internet! Teraz możesz jeszcze łatwiej i szybciej opanować matematykę!

W ciągu ostatnich dni otrzymujemy wiele zapytań o możliwość organizacji zajęć przez internet. Jest nam miło poinformować, że taka możliwość istnieje! Zajęcia on-line to wyjątkowo wygodna forma nauki, doskonała zarówno wtedy, gdy uczeń ma mało czasu na zajęcia dodatkowo, jak i w momencie nadmiaru czasu, gdy uczeń w szybkim tempie chce nadrobić zaległości matematyczne lub przygotować się do egzaminu. Jak skorzystać z zajęć on-line? Wystarczy skontaktować się z nami i podać wstępne terminy (dni, godziny), w których uczeń chciałby, by zajęcia się odbywały. My przydzielamy korepetytora, który będzie przez cały okres nauki prowadził zajęcia z uczniem przez internet.

By móc skorzystać ze zdalnej nauki matematyki, uczeń powinien mieć komputer/laptop z dostępem do internetu. Przydatne są również słuchawki z mikrofonem. Nauka może odbywać się z włączoną lub wyłączoną kamerą w zależności od preferencji ucznia.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zajęć on-line w tym miejscu: LINK, oraz do kontaktu pod numerem telefonu 508-930-101 w celu zweryfikowania możliwości zorganizowania zajęć.