To będą udane wakacje dla uczniów Mobilnej Szkoły Matematyki akwadrat! Miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie, którzy zdecydowali się przygotowywać do matury z matematyki z naszą pomocą zdali egzamin maturalny. To już kolejny rok, w którym możemy pochwalić się 100% zdawalnością!

Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła, że egzamin maturalny zdało 80,5% (w liceach 86,4%, a w technikach 70,5%) spośród ponad 247 tysięcy uczniów.

Maturę z matematyki zdało 86% absolwentów. Maturę z języka polskiego zdało 95% tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, a  egzamin z języka angielskiego 94%.

Średni wynik uzyskany przez maturzystów z egzaminu z matematyki to 58% możliwych do uzyskania punktów (wśród absolwentów liceów – 64%, a wśród absolwentów techników – 49%).